מי אנחנו


חברת נתינה נטו הינה חברת בניית אתרים ופרויקטים באינטרנט הפונה לבעלי עסקים קטנים, עסקים חדשים, אנשים פרטיים ומעצבי אתרים בישראל.
בשנה האחרונה, מקדמת החברה פעילות רבה בהטמעת מנהל התוכן על אתרים המבקשים שירות זה ועובדת עם מעצבי ובוני אתרים שונים.

אנו מאפשרים ללקוחותינו שימוש במערכת מותאמות לצרכים שלהם. בעזרת תבניות מוכנות, עיצבנו את הקונספט האינטרנטי המתאים למותג הלקוח, ללא אילוצים טכניים.

אנו מביימים ללקוחותינו סרטוני תדמית אותם מטמיעים בדפי האתר:

 

אז למה הדיל של נתינה נטו שווה כל כך?

 

1. על מה משלמים כשרוצים אתר? בכל מקום אחר, משלמים על חמישה דברים! (לא אצלנו.)

 
2. אלו סוגי אתרים יש? שני סוגים. אינפורמטיבים ודינמים. (אצלנו יש את שניהם)

 
3. אז למה הדיל של נתינה נטו שווה כל כך? פשוט, כי אנחנו נותנים המון בחינם.

 

על מה משלמים בדרך כלל כשבונים אתר?

על חמישה דברים:

1. על העיצוב


מדברים עם מעצב ונותנים לו את כל הפרמטרים והאופן בו האתר אמור להיראות והוא נותן הצעת מחיר. (אצלינו העיצובים מוכנים וניתנים לשינוי בקלות)

 

2. על הבניה


הפיכת התמונה שהמעצב יצר לאתר בפועל - זאת אומרת - לעשות שתמונות הכפתורים המעוצבים אכן יקחו את המשתמש לדף המבוקש כשהוא לוחץ עליהם, שכל הלינקים יעבדו וכו פשוט- שזאת לא תהיה תמונה שטוחה אלא אתר שעובד. (אצלינו האתרים בנויים ועובדים)

 

3. על העדכונים


בעלי אתרים נוהגים לשלם דמי עדכון לבוני האתר כשצריך לעדכן את האינפורמציה באחד הדפים. (אצלינו, תוכלו לעדכן בעצמכם בקלות רבה.)

 

4. על האיכסון (hosting)


מה פירוש המושג: אכסון האתר (הוסטינג)?

כל אתר (למשל www.netinaneto.net) נמצא בעצם במקום אחד - על מחשב מסויים במקום כלשהו בעולם. בכל פעם שמישהו מקיש את כתובת האתר הזה מהמחשב האישי שלו, הוא בעצם קורא לאינפורמציה הנמצאת על אותו מחשב מסויים. התשלום הוא פשוט שכירות על מקום האיכסון בו נשמרת האינפורמציה. (וזה תלוי בגודל האיכסון המבוקש ובתעבורת הקבצים)

 

5. על הדומיין


זאת אומרת, כתובת האתר.
למשל: www.netinaneto.net

במידה ואין ברשותכם עדיין כתובת, תוכלו לרכוש אותה מאיתנו.
לרכישת כתובת דומיין זולה, פנו אלינו.

המחיר לסיומות .co.il .com .net .org .info הוא 9 שקלים לחודש.

חזור לראש הדף

 

 

אלו סוגי אתרים יש?

1. אתר אינפורמטיבי


אתר בו האינפורמציה סטטית -זאת אומרת שהטקסטים והתמונות שבו קבועות ואינן ניתנות לשינוי על ידי בעל האתר. האתר נבנה פעם אחת ומועלה לאינטרנט. המבנה מתאים לאתרים שהם אתרים תדמיתיים - מעין כרטיס ביקור. אתר הבא להגיד מי אתם ולהראות את מה שיש לכם להציע.

 

2. אתר דינמי


אתר בו האינפורמציה משתנה בתדירות גבוהה יחסית - בו בעל האתר יכול לעשות שינויים בתוכן בכל רגע נתון. אתרים מסוג פורטל או רשת חברתית או עיתון וכו (המחיר לאתרים אלו גבוה יותר, משום שיש ליצור עבור בעל האתר אפשרות לשנות את התכנים בשפה שאינה שפה עיצובית אלא ממש תכנה היודעת לקרוא ולשנות את התכנים)

חזור לראש הדף

 

למה הדיל של נתינה נטו שווה כל כך?

1. כי משלמים רק על ההוסטינג (אם יש לכם דומיין כמובן)

2. כי האתר קיים כבר (ולא צריך להתעסק עם העיצוב אלא אם רוצים)

3. כי אפשר לשנות את כל התמונות והרקעים והצבעים והפונטים באופן שלא יהיה זכר לאיך שהאתר היה נראה קודם לכן (אם כן רוצים להתעסק עם העיצוב) הנה למשל שינויים שבוצעו בדוגמא 5 הנמצאת בדף הדוגמאות לתבניות. זו הדוגמא המקורית: דוגמא 5 א זו דוגמא לאיך ניתן לשנותה: דוגמא 5 ב זו דוגמא נוספת לשינוי אותה תבנית: דוגמא 5 ג

4. האתרים של נתינה נטו הם למעשה אתרים חצי דינמיים ששינוי הרקעים והתמונות והטקסטים בכל האתר נעשים על ידי בעל האתר בקלות רבה ומתי שירצה. התשלום הוא על האירוח בלבד (ולא משלמים על העיצוב ולא על הבנייה ולא על העדכונים ולא על התחזוקה) - 39 שקלים לחודש (אלא אם כן תרצו שנוסיף דפים או שנשנה את העיצוב ודברים מן הסוג הזה על פי בקשכם האישיות)

5. אנו נותנים את העיצובים החכמים בחינם. יש לשלם עבור האירוח בלבד. סכום של 39 שקלים בחודש.

6. אנו לא מפרסמים את עצמינו בעזרת באנרים או פרסומות שעולות כסף, לכן אנו לא גובים מחירים גבוהים שיכסו הוצאות אלו.

7. אנו לא משלמים דמי תיווך לחברות אשר עושות את הקנייה עבורינו. אין לנו כל רצון לעסוק בכך. לכן אנו לא גובים מחירים שיכסו את העלויות הללו.

8. בשונה משירותי אירוח שונים בעולם, אנו לא מרוויחים מפרסומות שאנו מצרפים לאתריכם. (הדפים נקיים מבאנרים) אם תרצו תוכלו להוסיף באנרים ולהרויח מהם בעצמיכם.

חזור לראש הדף